Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alex Stike maffia liidriks!

2 posters

 :: INGAME :: Yakuza

Go down

Alex Stike maffia liidriks! Empty Alex Stike maffia liidriks!

Postitamine by Alex_Strike Nelj 21 Veeb - 18:12

Karakteri andmed

Nimi: Alex Strike
Vanus:29
Sünniaasta(pp/kk/aaaa): 22.01.1984
Sünnikoht: Los Santos
Kodakondsus: Los Santos
Rahvus: Inglane

Elulugu

Olen 29 aastane mees kes sündisin Los Santoses.Olen käinud ka gümnaasium ja politseiakadeemias ning sõjaväes.Alguses oli plaan minna politseikuks kuid mu isal keelas mul mendiks minna sest ta oli maffia liider.Ma liitusin oma isa maffiga ja tegime mitmeid ärisi kuid 1 päeval läksime tänavatele relvi müüma kahjuks oli FBI meile jälile saanud.Kui hakkasime kraami ja relvi üle andma lendas kohale FBI,toimus suur tulevahetus kus said surma mu isa ning maffia liikmed aga ma sai põgenema.Põgenesin LS-i kus liitusin FBI tiimiga,et järgi uurida kus on meilt ära võetud kraam ja tahtsin teada infot ka teiste maffiate kohta.Hetkel olen FBI-is nii,et olen saanud sealt palju infot ja nüüd pean oma isa maffia üle võtma,et luua uusi suhteid teise maffiatega ja inimestega kellel on sama eluviis.

Millega maffia tegelema hakkab


*Relvaärid

*Narkoärid

*Rahaärid

Eesmärgid

Teha pidusid kus müüme kraami ning leida mõni gang kes soovib meilt kraami tellida.Veel tuleks leida mõni hea maa kus kasvatada kanepit ja peidukas kus hoiiame relvi ja asju.Toetada liitlasi ja sõpru .

((OOC))

Nimi:Timo
Vanus:16

Tahan sellepärsat FBI-st ära minna,et tooks serveisse põnevust ja äkki oleks rohkem rp Smile

Alex_Strike

Postituste arv : 5
Join date : 19/02/2013

Tagasi üles Go down

Alex Stike maffia liidriks! Empty Re: Alex Stike maffia liidriks!

Postitamine by Dmitri_Belov Nelj 21 Veeb - 20:11

Näeme IG-s!

Dmitri_Belov

Postituste arv : 7
Join date : 05/02/2013

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 :: INGAME :: Yakuza

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele